W dniu 26 listopada 2016 w Warszawie w oranżerii przy ul. Foksal 2, w ramach STREFY ARCHITEKTA, odbyło się seminarium  pt. „Od świadectwa energetycznego do BREEAM” organizowane przez warszawski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich. W czasie cyku seminariów odbywają się rozmowy o architekturze wraz z merytorycznymi dyskusjami pomiędzy architektami, inżynierami i technologami. W  trakcie seminarium 26 listopada 2016 r omawiano zagadnienia związane ze wspomaganiem architektów w osiąganiu celów niskoenergetycznych inwestycji. Seminarium to prowadzone było miedzy innymi w ramach upowszechniania wyników prac projektu KODnZEB. W seminarium prowadzonym przez Panią Justynę Biernacką wzięli udział dr inż. Maciej Mijakowski, dr inż. Joanna Rucińska oraz dr inż. Jerzy Kwiatkowski.

sarp_plakat_zielony